Çocuk Havuzlu Villalar

Çocuk Havuzlu Kiralık Villa Seçenekleri

Çocuk havuzlu kiralık villalar, çocukları ile tatil yapmak isteyenler aileler için özel havuzlu kiralık villalardır. Özel yüzme havuzunun yanı sıra çocuklarınızın da eğlenebilmesi ve iyi vakit geçirmesi için yüzme havuzuna entegre çocuk havuzu da bulunan villalarımız mevcuttur.

Villalarımız aileniz ile birlikte  keyifli bir tatil geçirebilmeniz adına iç ve dış dizayn bakımından her detay düşünülerek konforlu hale getirilmiştir.

Tatil için villa kiralama yapmayı düşünüyorsanız, en uygun fiyata kiralamak önem kazanıyor aynı zamanda tatil planınıza uygun lokasyonda önem kazanmaktadır. Beklentilerini belirledikten sonra kiralık villa fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Bazı villalarımızın bahçelerinde masa tenisi, langırt,salıncak gibi aktivitelerin olması çocuklu ailelerin tercih sebebidir.

2+1 odalı çekirdek ailelere uygun villaların yanı sıra 4+1 odalı ve üzeri villaların geniş bahçeli olması özelliği  geniş aile grupları için çocukların oyun oynama alanını genişletmektedir.

Koronavirüs salgını sebebiyle izole ortamta tatil yapmak isteyen misafirlerimiz  çocuklarının sağlığını düşünmek adına çocuk havuzlu villaları tercih etmektedirler.