Yazlık Villa

Yazlık Villa Seçenekleri

Kiralıkvilla.com olarak tecrübeli çalışanları ve kurumsal kimliği ile uzun yıllardır villa turizmine hizmet vermektedir.Yazlık villaların konseptinde evinizde olan ve daha fazlası  olan, tam donanımlı, eşyalı,mutfak gereçleri tam,özel açık yüzme havuzlu, terasında ya da bahçesinde jakuzi keyfi yapabileceğiniz, hayalinizin ötesinde tatil imkanı sunmakta olan villalarımız mevcuttur.

Özel havuzlu ya da dışarıdan sizi kimsenin görmeyeceği şekilde konumlanmış tamamen korunaklı villalarımızda sevdiklerinizle keyifli dakikalar geçirip unutamayacağınız anılar biriktirebilirsiniz.

Genelde yazın tercih edilen villalarımız tüm yıl açık olan ya da sadece yazın açık olan villarımız mevcuttur.Villalarımız,ormanlık alanlarda sessizliği ve doğayı sevenleri kucaklarken deniz kenarındaki yazlık villalarımız ise ormanlık alanlara göre daha fazla kalabalık ve yoğun bölgeleri kapsıyor. Kalabalık yerleri tercih edenler yazlık villalarda deniz kenarlarını tercih ederken sessiz ve sakin bir ortam seven tatilciler ise ormanlık alanlarda inşa edilen yazlık villaları tercih ediyor.

Pandemi sebebiyle ev ortamında konaklama yapmak isteyen tatilcilerin talebine tatile gelmek istemeyen veya ek gelir elde etmek isteyenler yazlıklarını kiralamayı tercih edenler cevap olmuştur.

Türkiye'de binlerce kiralık villa dilediğiniz tatil evini web sitemizden güvenle kiralayabilirsiniz.