Kaş Kiralık Villa

Kaş Kiralık Villa

Ülkemizin özgün yapısını korumayı başarabilmiş nadide tatil beldelerinden bir tanesi olan Kaş, Antalya’nın en batısında yer alıyor. Son yıllarda popülerleşerek namı Türkiye dışına da ulaşan Kaş’a özellikle Avrupa2dan yoğun olarak turist akın ediyor. Bozulmamış doğası, eşsiz koyları ve berrak denizi ile ziyaretçileri cezbeden Kaş ile alakalı merak edilen nerede ve nasıl gidilir sorularını yanıtladık. Kaş nerede, Kaş’a nasıl gidilir?


Uçsuz bucaksız sahili, güneşi, kumu ile Antik Çağlardan bu yana insanların yerleşim yeri olarak kullandığı Kaş'ta, Türkiye'nin en güzel plajlarından bir tanesi olan Kaputaş Plajı, mavi bayraklı Liman Ağzı bölgesi, Küçük ve Büyük Çakıl Plajları bulunuyor.


Kaş nerede?


Akdeniz Bölgesi'nde yer alan Antalya'nın küçük bir ilçesi olan Kaş, doğal ve tarihi eserler açısından ülkemizin önemli adreslerinden bir tanesi. Antalya şehir merkezine yaklaşık olarak 170 kilometre uzaklıkta bulunan Kaş'ın batısında Eşen Çayı bulunurken doğusunda ise Demre ilçesi yer alıyor.


Kaş'a nasıl gidilir?


Kaş'a en yakın havaalanı Muğla, Dalaman'da bulunuyor. İstanbul'daki havaalanlarından direkt seferler düzenlenen Dalaman'a yaklaşık olarak 1,30 saat süren bir yolculuğun sonunda varmak mümkün. Dalaman'dan ise kiralık araç veya özel transfer araçlarıyla 2 saat 40 dakikalık bir süre boyunca 168 kilometrelik bir yol kat ettikten sonra Kaş'a varılır.