Kalkan Kiralık Villa

Kalkan Kiralık Villa Seçenekleri

Kalkan, Antalya'nın batısında, Kaş'a bağlı turistik bir beldedir.Adeta Akdeniz'in saklı bir cennetidir.Kalkan, bakir doğası ve eşsiz manzarası ile tatilseverleri cezbeden yerlerdendir.Mavi bayraklı plajları, tarihi antik kentleri, su altı dalışı ile denizdeki canlıları ve tarihi kalıntıları görmek için muhteşem bir seçenektir.Denizin tadını çıkarmak için jet-ski, su kayağı, tüplü dalış vb. su sporları yapılabilir.

Her mevsim gidilebilecek bir yer olan Kalkan'da villa turizmi oldukça yaygınlaşmıştır. Özellikle balayı çiftleri ve muhafazakar ailelere hitap eden villaların yelpazesi geniştir.Yazın havuzda serinleyip kışın ise ısıtmalı havuzlarında sıcacık bir tatil geçirebilirsiniz.

Kalkan'da oldukça geniş bir lokasyonda konumlanan mahremiyetinizi korumak için muhafazakar villalar bulunmaktadır.. Muhafazakar villalar sizi ve özel yaşam alanınızı korur ve izole bir tatil fırsatı sağlar. 

İslamlar Köyü ve Üzümlü Kö olmak üzere iki yer kiralık villa seçenekleri ile misafirlerimize geniş villa seçenekleri sunmaktadır. Şehir hayatından izole bir ortamda, ev ortamı tadında,huzur,sessiz ve sakin bir yaşamın sürdüğü,doğa ve panoramik deniz manzarası  eşliğinde keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Web sitemizdeki kalkan kiralık villalar kategorisinden dilediğiniz villayı rezervasyon yaptırabilirsiniz.