İptal & İade Koşulları

Tatilciler için; 
Kiralikvilla.com üzerinden rezervasyon yapan kullanıcıların, rezervasyon yaptıkları tesisin sahibi veya yetkili acentenin belirlediği iptal iade koşulları geçerlidir. 
 
Tesis sahipleri için; 
Üyelik işlemlerinden sonra kesinlikle iptal işlemi uygulanmamaktadır. Tesis sahipleri üyelik işlemleri ile birlikte iptal iade koşullarını kabul etmiş olur.
 

© GoSeeDo Touristic Investments Inc.® Tüm hakları saklıdır.
GoSeeDo® Touristic Investments Inc. bünyesinde faaliyet göstermek de olan kiralık villa dünyanın bir çok ülkesinde farklı lokasyonlarda alternatif tatil seçenekleri sunmaktadır.

GoSeeDo®, sizler için sistemimize dünyanın farklı lokasyonlarından tesislerini ekleyen üyelerinden aldığı fiyatların içinden en uygun olanları siteyi ziyaret eden tatilcilere sunar ve onların en uygun fiyata , kaliteli bir tatil yapması için çalışır. Goseedo®, yayınlanan tüm fiyatlar,uygunluk durumları, rezervasyon koşulları ile ilgili sorumluluk kabul etmez.Tüm sorumluluklar ilan sahiplerine aittir.

Tescilli markadır.GoSeeDo® Touristic Investments Inc. bünyesinde toplam 4 adet tescilli marka bulunmaktadır.Yasal olarak korunmaktadır.
Site de bulunan tüm görsel,materyal ve içerikler yasal olarak koruma altındadır.

Haber Mail Grubu

Ücretsiz tekliflerimizi almak ve kampanyalardan haberdar olmak için haber mail grubumuza katılın.