Üye Sözleşmesi

1-Kiralikvilla.com’a üye olan yetkili acente ve villa sahipleri, aşağıda yer alan sözleşme maddelerini kabul etmekle yükümlüdürler. İşbu Üyelik Sözleşmesi Goseedo Turistik Yatırımlar A.Ş. ve bağlı iştirakleri (Bundan böyle Kiralikvilla.com olarak anılacaktır) tarafından, www.kiralikvilla.com web sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek amacıyla hazırlanmıştır.
 
2-Kiralikvilla.com, sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir, müşterilerin online rezervasyon ve kiralama yapmalarına olanak verir.
 
3-Üye kendisinin belirleyeceği bir “şifre”ye sahip olur. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. Kiralikvilla.com üye güvenliği konusunda tüm önlemleri almış bulunmaktadır. Üyeler güvenliklerinden  kendileri de sorumludur. Kiralikvilla.com, müşterilerinden hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir. Kiralikvilla.com, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir.
 
4-Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkanına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. “Şifre” sadece kullanıcı tarafından bilinir. Kullanıcının üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.
 
5-Üye, kiralikvilla.com’ a kişisel ve alışveriş bilgilerini vermesiyle kiralikvilla.com tarafından kendisine kampanya uygulamalarının sunulmasını ve iletişime geçilmesini kabul etmiş olur.
 
6-Üye, www. kiralikvilla.com’a üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin üye tarafından ihlali halinde kiralikvilla.com’un tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul eder.
 
7-Üye, tüm hakları Kiralikvilla.com’a ait olan ve www.kiralikvilla.com üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.
 
8-Kiralikvilla.com herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Kiralikvilla.com, sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı  üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluk kabul etmez.
 
9-www.kiralikvilla.com kendi ürettiği ve/veya dışarıdan satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerini mülkiyetten doğan telif haklarına sahiptir. 
 
10-Kiralikvilla.com üyesi, villa sahibi ve yetkili acenteler, sisteme yükledikleri villa görselleri ile tahsis ettikleri villanın bire bir aynı olmasını taahhüt eder.
 
11-Villa sahibi ve yetkili acenteler, kiralikvilla.com’un edinmek istediği bilgi ve belgeleri iletmekle mesuldürler. (Villa fotoğrafı, kullanıcı bilgileri, villa bilgileri vs.)
 
12-Villa sahipleri ve yetkili acenteler, sistemde belirttikleri bilginin dışında bir hizmet sunamayacağını (ek hizmetler dışında), yanıltıcı ve yanlış bilgi beyanında bulunamayacağını kabul etmiş sayılır. Rezervasyonu yapılan villanın dışında başka bir villa tahsisi yapılamaz.
 
13-Rezervasyonu yapılan villanın dışında başka bir villa tahsisi gerçekleşmesi, müşterinin aldatılması durumunda, villa sahibi ve yetkili acente müşteriye daha lüks bir villa ya da otelde (müşterinin yazılı onayıyla birlikte) konaklatmakla yükümlüdür. Bu gibi durumların yılda 3 kez yaşanması, müşteri mağduriyetinin oluşması durumunda söz konusu villa sahibi veya yetkili acente üyelik ücreti geri ödenmeksizin üyeliği iptal edilir. 
 
14-Villa sahibi ve yetkili acente, vereceği hizmete ek olarak sunacağı bütün hizmetler için müşteriye detaylı açıklama yapmakla yükümlüdür. Ek ücretlerin müşteriye bildirilmesi zorunludur.
 
15-Konaklanan tesiste yaşanacak suç teşkil eden durumdan tesis veya villa sahibi/yetkili acente mesuldür. Villa sahibi ve yetkili acente villada konaklayacak kişilerin 1774 sayılı kanun gereği, kimlik bilgisini kolluk güçlerine bildirmekle yükümlüdür.
 
16-Villa sahibi ve yetkili acente, kiralikvilla.com denetleyicileri tarafından belirli dönemlerde villalarının ziyaret edileceğini kabul etmiş sayılırlar ve bu konuda gerekli desteği vermekle yükümlüdür.
 
17-Villa sahibi ve yetkili acente; gerekli şartları yerine getirmemesi, müşterilerin mağdur edilmesi, aldatılması durumunda kiralikvilla.com tarafından “Olumsuz kullanıcı listesi” ne alınacaklarını kabul etmiş sayılırlar.
 
18-Rezervasyonu yapılan villanın dışında başka bir villa tahsisi gerçekleşmesi, müşterinin aldatılması durumunda, villa sahibi ve yetkili acente müşteriye daha lüks bir villa ya da otelde (müşterinin yazılı onayıyla birlikte) konaklatmakla yükümlüdür. Bu gibi durumların yılda 3 kez yaşanması, müşteri mağduriyetinin oluşması durumunda söz konusu villa sahibi ve yetkili acente üyelik ücreti geri ödenmeksizin sistemden atılır. Ayrıca müşterinin alternatif olarak sunulan tesisi kabul etmemesi durumunda müşterinin rezervasyon yaptırdığı tesisin (rezervasyon yaptırdığı gün kadar) tutarının üç (3) katını villa sahibi/yetkili acente, yedi (7) gün içinde ödemekle yükümlüdür. 
 
19-Oluşabilecek Hukuki durumlarda Antalya Mahkemeleri yetkilidir.
 

© GoSeeDo Touristic Investments Inc.® Tüm hakları saklıdır.
GoSeeDo® Touristic Investments Inc. bünyesinde faaliyet göstermek de olan kiralık villa dünyanın bir çok ülkesinde farklı lokasyonlarda alternatif tatil seçenekleri sunmaktadır.

GoSeeDo®, sizler için sistemimize dünyanın farklı lokasyonlarından tesislerini ekleyen üyelerinden aldığı fiyatların içinden en uygun olanları siteyi ziyaret eden tatilcilere sunar ve onların en uygun fiyata , kaliteli bir tatil yapması için çalışır. Goseedo®, yayınlanan tüm fiyatlar,uygunluk durumları, rezervasyon koşulları ile ilgili sorumluluk kabul etmez.Tüm sorumluluklar ilan sahiplerine aittir.

Tescilli markadır.GoSeeDo® Touristic Investments Inc. bünyesinde toplam 4 adet tescilli marka bulunmaktadır.Yasal olarak korunmaktadır.
Site de bulunan tüm görsel,materyal ve içerikler yasal olarak koruma altındadır.

Technology : QNWIS

Haber Mail Grubu

Ücretsiz tekliflerimizi almak ve kampanyalardan haberdar olmak için haber mail grubumuza katılın.