Sıkça Sorulan Sorular

Kiralikvilla.com nedir?
Kiralık Villa müşterilerine ev konforunda benzersiz bir tatil tecrübesi yaşatmayı amaç edinmiş, dünyaca ünlü bir markadır. Amacımız, müşterilerimize en uygun tatil seçeneklerini ücretsiz sunmaktır. Kaliteli alternatif tatil seçeneklerini siz misafirlerimizin hizmetine sunmaktan gurur duymaktayız.Ayrıca tesis sahibi acente ve yetkililer içinde komisyon ödemeden rezervasyon almalarını sağlmaktayız.
 
Bizi farklı kılan nedir?
1-Asla tatilcilerden para talep etmeyiz.
2-Tesis sahiplerinden rezervasyonları karşılığında komisyon talep etmeyiz.
3-Tatilciler dünya genelinde binlerce tesise tek tık ile ücretsiz ve kolayca ulaşabilirler
4-Sektörde en çok tanınan ve bilinen marka
5-Çoklu dil desteği
6-Çoklu para desteği
7-Tatilcilerin tesis sahipleri ile ,tesis sahiplerinin ise aracı olmadan tatilciler ile direk iletişim kurmasını sağlar.
 
Tatil seçeneklerinizin yüksek kalitede olmasını nasıl garanti ediyorsunuz?
Müşterilerimize sunduğumuz tatil seçeneklerimiz için yaklaşımımız tamamen kalite odaklı olup, verdiğimiz hizmetlerin siz müşterilerin isteklerini fazlasıyla karşılayacak şekilde ve uygun fiyatlarda olmasına özen gösteririz.Bu nedenle villa sahibi ve yetkili acenteler ile aramızda komisyonu kaldırdık. Müşterilerimize sunduğumuz tesisleri ve hizmetleri uygun zamanlarda düzenli olarak ziyaret eder ve denetleriz. Yüzme havuzları yalnızca villayı kiralayan aileye özeldir (Ortak havuzlu belirtilen tesisler hariç). 

© GoSeeDo Touristic Investments Inc.® Tüm hakları saklıdır.
GoSeeDo® Touristic Investments Inc. bünyesinde faaliyet göstermek de olan kiralık villa dünyanın bir çok ülkesinde farklı lokasyonlarda alternatif tatil seçenekleri sunmaktadır.

GoSeeDo®, sizler için sistemimize dünyanın farklı lokasyonlarından tesislerini ekleyen üyelerinden aldığı fiyatların içinden en uygun olanları siteyi ziyaret eden tatilcilere sunar ve onların en uygun fiyata , kaliteli bir tatil yapması için çalışır. Goseedo®, yayınlanan tüm fiyatlar,uygunluk durumları, rezervasyon koşulları ile ilgili sorumluluk kabul etmez.Tüm sorumluluklar ilan sahiplerine aittir.

Tescilli markadır.GoSeeDo® Touristic Investments Inc. bünyesinde toplam 4 adet tescilli marka bulunmaktadır.Yasal olarak korunmaktadır.
Site de bulunan tüm görsel,materyal ve içerikler yasal olarak koruma altındadır.

Technology : QNWIS

Haber Mail Grubu

Ücretsiz tekliflerimizi almak ve kampanyalardan haberdar olmak için haber mail grubumuza katılın.