KiralikVilla.com

Kiralikvila.com Goseedo Turistik yatırımlar A.Ş. bünyesinde bulunan villa kiralama sitesidir.  
Turizm profesyonellerinden oluşan kiralikvilla.com dünyanın bir çok ülkesinde farklı lokasyonlarda her bütçeye uygun tesisi portföyünde barındırır. Bünysinde bir çok markayı barındıran GoSeeDo turizm,alternatif turizm,gayrimenkul,tarım ve bilişim alanlarında faaliyet yürütmektedir.
 
MİSYONUMUZ
Kiralikvilla.com kullanıcılarının, tek tıkla istedikleri özellikte villaya ulaşmasını en kolay hale getirir. Ayrıca hiç bir ücret ödemeden tatilcilerin, villa sahibi veya yetkili acente ile iletişime geçmesini sağlamak.Tesis sahiplerinin ise komisyon ödemeden rezervasyonlarını arttırmalarını sağlamak.
 
VİZYONUMUZ
Kiralikvilla.com eğlenceli çalışma ortamı ve birden fazla dil bilen destek personeli en iyi desteği sunmak için çalışmaktadır. Kullanıcı dostu web sitesi ile birden çok seçeneğe ulaşmanızı sağlamaktayız.
Müşteri hizmetlerimiz tatilcilerin konaklamalarında ve tesis sahibi yada acentaların yaşayabilecekleri sorunlar ile ilgili mail taleplerinize 7/24 destek vermektedir.
 

© GoSeeDo Touristic Investments Inc.® Tüm hakları saklıdır.
GoSeeDo® Touristic Investments Inc. bünyesinde faaliyet göstermek de olan kiralık villa dünyanın bir çok ülkesinde farklı lokasyonlarda alternatif tatil seçenekleri sunmaktadır.

GoSeeDo®, sizler için sistemimize dünyanın farklı lokasyonlarından tesislerini ekleyen üyelerinden aldığı fiyatların içinden en uygun olanları siteyi ziyaret eden tatilcilere sunar ve onların en uygun fiyata , kaliteli bir tatil yapması için çalışır. Goseedo®, yayınlanan tüm fiyatlar,uygunluk durumları, rezervasyon koşulları ile ilgili sorumluluk kabul etmez.Tüm sorumluluklar ilan sahiplerine aittir.

Tescilli markadır.GoSeeDo® Touristic Investments Inc. bünyesinde toplam 4 adet tescilli marka bulunmaktadır.Yasal olarak korunmaktadır.
Site de bulunan tüm görsel,materyal ve içerikler yasal olarak koruma altındadır.

Technology : QNWIS

Haber Mail Grubu

Ücretsiz tekliflerimizi almak ve kampanyalardan haberdar olmak için haber mail grubumuza katılın.