Acente Programı

KiralikVilla.com villa konaklaması alanında faaliyet gösteren bir online portaldır. Villa Konaklaması alanında en çok tanınan marka olan kiralikvilla.com, dünya genelinde binlerce kişinin ziyaret ettiği sitedir. 
Tatillerini ev konforunda rahatça yaşamak isteyen kullanıcılar, kiralikvilla.com ile istediği tatil villasını aracısız bir şekilde seçebilir.  
 
Kiralikvilla.com’un kullanıcılara sunduğu avantajlar;
 
- Kullanıcı tercihine bağlı olarak birçok bölgede farklı konseptli tesislere kolay ulaşma imkanı,
- Dünya genelinde birçok ülke ve popüler tatil beldesinde villa seçeneklerinden oluşan geniş portföy,
- Güncel müsaitlik sayesinde anında rezervasyon talebi ve bu talebi sadece tesis sahibi/yetkili acenteya otomatik iletme.
- Rezervasyonlarınızda komisyon asla ödemezsiniz.
- Mobil uyumlu kolay kullanım, her yerden erişim, birçok dil ve para biriminde görüntüleme imkanı.
 

© GoSeeDo Touristic Investments Inc.® Tüm hakları saklıdır.
GoSeeDo® Touristic Investments Inc. bünyesinde faaliyet göstermek de olan kiralık villa dünyanın bir çok ülkesinde farklı lokasyonlarda alternatif tatil seçenekleri sunmaktadır.

GoSeeDo®, sizler için sistemimize dünyanın farklı lokasyonlarından tesislerini ekleyen üyelerinden aldığı fiyatların içinden en uygun olanları siteyi ziyaret eden tatilcilere sunar ve onların en uygun fiyata , kaliteli bir tatil yapması için çalışır. Goseedo®, yayınlanan tüm fiyatlar,uygunluk durumları, rezervasyon koşulları ile ilgili sorumluluk kabul etmez.Tüm sorumluluklar ilan sahiplerine aittir.

Tescilli markadır.GoSeeDo® Touristic Investments Inc. bünyesinde toplam 4 adet tescilli marka bulunmaktadır.Yasal olarak korunmaktadır.
Site de bulunan tüm görsel,materyal ve içerikler yasal olarak koruma altındadır.

Technology : QNWIS

Haber Mail Grubu

Ücretsiz tekliflerimizi almak ve kampanyalardan haberdar olmak için haber mail grubumuza katılın.