Kiralık Villa

Kurumsal

Hakkımızda

Merhaba Kiralık Villa;

Kiralikvila.com Goseedo Turistik yatırımlar A.Ş. bünyesinde bulunan villa kiralama sitesidir. Turizm profesyonellerinden oluşan kiralikvilla.com dünyanın bir çok ülkesinde farklı lokasyonlarda her bütçeye uygun tesisi portföyünde barındırır.

Bünysinde bir çok markayı barındıran GoSeeDo turizm,alternatif turizm,gayrimenkul,tarım ve bilişim alanlarında faaliyet yürütmektedir.

Misyonumuz

Kiralikvilla.com kullanıcılarının, tek tıkla istedikleri özellikte villaya ulaşmasını en kolay hale getirir. Ayrıca hiç bir ücret ödemeden tatilcilerin, villa sahibi veya yetkili acente ile iletişime geçmesini sağlamak.Tesis sahiplerinin ise komisyon ödemeden rezervasyonlarını arttırmalarını sağlamak.

Vizyonumuz

Kiralikvilla.com eğlenceli çalışma ortamı ve birden fazla dil bilen destek personeli en iyi desteği sunmak için çalışmaktadır. Kullanıcı dostu web sitesi ile birden çok seçeneğe ulaşmanızı sağlamaktayız.
Müşteri hizmetlerimiz tatilcilerin konaklamalarında ve tesis sahibi yada acentaların yaşayabilecekleri sorunlar ile ilgili mail taleplerinize 7/24 destek vermektedir.